Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Andrea Miknyiková
tel: +420 731 686 680
info@zkusnositko.cz

ZBOŽÍ V AKCI


O nás
O nás

 

Jak vznikla naše půjčovna nosítek a e-shop s ergonomickými nosítky

 

V létě 2015 jsme založili půjčovnu hraček a dětských potřeb (www.prubnihracku.cz), protože nám samotným taková služba na českém trhu chyběla. Začínali jsem s jedním nosítkem značky Manduca. Založili jsme také značku Hrdě nosím, která se specializovala na výrobu samolepek, placek, přívěsků, zrcátek apod. s tématikou nošení. V následujích dvou letech se ukázalo, že poptávka po možnosti vyzkoušení nosítek je naprosto převažující a tak jsme začali sortiment nosítek rozšiřovat - dnes půjčujeme 23 typů ergonomických nosítek a dvě značky krosen. Z jedné Manducy jsme tak narostli na padesát "půjčovacích" nosítek a rosteme i nadále. K dnešním dni (červen 2018) jsme uskutečnili již 700 zápůjček.

Hrdě nosím jsme z nedostatku času předali do dobrých rukou a nyní s touto načkou spolupracujeme, vyrábí pro nás dárkové předměty k nosítkům :-)

 

Protože se nám často stávalo to, že se nás zákazníci po vyzkoušení nosítka ptali, zda by si ho u nás nemohli rovnou i zakoupit, udělali jsme další změnu a půjčovnu rozšířili o e-shop. Jsme oficiální dovozci nosítek LennyLamb a Isara a oficiální prodejci nosítek Tula Baby, ErgoBaby, KiBi, Storchenwiege, Monilu a Lenka. Vedle toho jsme zavedli i kategorii bazarových nosítek a jako jedni z mála půjčujeme nosítka KOKON a Didycklick.

V letošním roce (2018) jsme sortiment rozšířili ještě o nabídku funkčního oblečení do nosítek a přírodních deodorantů - pro zajištění komfortu při nošení jak pro nošence, tak pro nosiče :-)

Naše půjčovna a e-shop je pro nás primárně koníček, možnost se realizovat a dělat něco, co nás baví. Stavíme stále hlavně na službách - poradenství, pomoc s výběrem nosítka, jeho nastavením a podobně, nabízíme možnost osobního vyzvednutí i vlastního rozvozu (po Praze), zavedli jsme v této oblasti unikátní nabídku garantovaného odkupu a nákupu na protiúčet. Snažíme se vymýšlet stále něco nového a naše služby tak vylepšovat.

Pokud vám u nás něco chybí, budeme rádi, když ám o tom dáte vědět a pokud to bude jen trochu v našich silách, pokusíme se vám vyjít vstříc :-) 

 

 

 

Jak fungujeme

 

 

Jak funguje naše půjčovna nosítek a e-shop s ergonomickými nosítky

 

  • Potřebujete vyzkoušet, jestli vaše dítě vydrží v nosítku?
  • Nemůžete se rozhodnout, které nosítko je pro vás to pravé?
  • Jedete s dítětem na hory a kvůli jednomu týdnu nechcete kupovat nosítko nebo krosnu?
  • Vyzkoušeli jste nosítko KiBi, Tula, Storchenwiege, Ergobaby, Isara nebo LennyLamb chcete si ho zakoupit?

 
Toto vše můžete vyřešit na ZkusNosítko.cz :-)

V naší půjčovně naleznete nosítka Manduca (New Style, Pure Cotton, Limited Edition), Tula Baby Standard, Tula Toddler a Tula Free to Grow, KiBi, Skaldino a Skaldino XL, nosítko pro novorozence Storchenwiege, nosítka Isara Standard i Toddler, rostoucí nosítka LennyUp, ErgoBaby Adapt, MoniLu UNI, Lenka 4ever a špičkovou dětskou krosnu Deuter nebo Kelty Kids.

Součástí služeb půjčovny je i poradenství - vždy vám ukážeme, jak se s nosítkem zachází a jak ho správně používat, pomůžeme vám s nastavením, poradíme vám i s tím, které nosítko je pro vás nejvhodnější (zde si můžete přečíst článek o výběru a porovnání nosítek, zde je pak rychlý přehled typů ergonomických nosítek).

Nosítka si můžete zapůjčit na libovolný počet dní (standardní doba zápůjčky je víkend/týden/14 dní/měsíc).

Fungujeme prakticky nonstop - tedy i o víkendech a svátcích, zápůjčky je možné si po předchozí domluvě vyzvednout (nebo si nechat dovézt) od 8:00 do 20:00.