26.11. - Den otevřených dveří s Be Lenka - bez rezervace, poradenství zdarma, slevy!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavosti
  4. Spojujeme krásné věci: Lenka4ever by Roar, limitovaná edice
21.05.2020
Zajímavosti

Spojujeme krásné věci: Lenka4ever by Roar, limitovaná edice

Co se stane, když spojíte nosné a překrásné šátky Roar s osvědčeným designem rostoucích nosítek Be Lenka?
No, jasně! Vznikne unikátní limitovaná kolekce nosítek pro ZkusNosítko.cz, kterou vám právě přinášíme na našem e-shopu.

Mnozí výrobci nosítek přestali šít z dodaných šátků, a vyrábějí nosítka jen z vlastního materiálu. Zastesklo se nám po pestrosti, kterou volba vlastního designu přinášela, a tak jsme se s výrobci snažili najít nějakou cestu, jak se k pestrosti starých nosicích časů vrátit.

A povedlo se: Z nabídky Roar jsme vybrali 3 vzory šátků, které nás oslovily, a domluvili jsme s Be Lenkou, že nám z nich ušije nosítka, v malé limitované edici, speciálně pro nás. A proč jsme se vydali touto cestou? Protože nám jde především o kvalitu, originalitu a rádi spojujeme krásné věci.

3 šátky = 5 designů nosítek

Nosítka Be Lenka se za dobu svého působení na trhu staly stálicí. Lenka4ever jsou osvědčená, chválená a mají mnoho příznivců. I my je máme rádi, a v naší půjčovně i v prodejně jsou jedním z nejpůjčovanějších a nejprodávanějších typů nosítek. Jsou rostoucí, takže vydrží docela dlouhou dobu, a hezky sedí dětem i maminkám.

Šátky Roar, polské šátky vysoké kvality, jsou proslulé neotřelými vzory, poctivou bavlněnou vazbou a měkkostí "již při vyndání z krabice". Jsou tedy na nosítko jako dělané. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí. My jsme vybrali tři, které nás oslovily. Ze dvou z nich vznikly dva typy nosítek, jeden z lícové a druhý z reversní strany šátku, jeden jsme ponechali jen z tajemné lícové strany, ta druhá na nás už byla moc přeslazená :-)

A které to jsou?

Lenka4ever by Roar pro ZkusNosítko.cz - Duhový les

Vzor Zen byl úplně prvním a jedním z nejoblíbenějších vzorů v historii firmy Roar. My jsme využili jeho verzi s názvem "Zen Arc en ciel". Tato poutavá kompozice uhlově černých přízí a živých duhových barev si nás podmanila svou uhrančivostí, energičností a hravostí. Nosítko z tohoto šátku umí být velmi elegantní, ale i veselý doplněk vašeho nedělního outfitu.

Tenhle vzor jsme nemohli nechat jen tak ležet, a tak se i vy můžete ztratit v krásách duhového lesa. Můžeme zaručit, že místní vzduch je prosycen spacím práškem, který udolá i toho nezavilejšího nespavce. A je to právě ten šátek, který jsme použili jen jednostranně, protože les má být tajemný a záhadný.

Lenka4ever by Roar pro ZkusNosítko.cz - Zlatí a smetanoví medvědi

Šátek se v originále sice jmenuje Les oursons - Moutade au miel. Pro nás to jsou však zlatí a smetanoví medvědi.

Krásně vypracovaný elegantní vzor s nádechem vyjímečnosti. Šátek měkký a hebký jako pleť po proslulé koupeli v mléce a medu. Zahalte své nejmilejší do luxusní zlato-smetanové kombinace a nechte se okolím obdivovat spolu s nimi. S touto klasickou kombinací totiž nešlápnete vedle.

Lenka4ever by Roar pro ZkusNosítko.cz - Kočky

Nesmrtelná stálice, a klasika Roar šátků, v podobě "black and white" kombinace barev nás uchvátila především ve vzoru Miau Miau. Pokud jste stejně jako my milovníci koček, ukažte svou lásku světu. Protože, jestli si myslíte, že vy jste si pořídili kočku, vaše kočka je nejspíš přesvědčena o tom, že ona si pořídila vás. Necháte se, stejně jako my, ochočit tímto hravým a nekonvenčním vzorem? Jen do toho!

Všechna nosítka Be Lenka vycházejí z klasického Lenka4ever střihu, my jsme dodali jen materiál. Námi použité šátky mají gramáž 270 gsm, vyrobeny jsou z egyptské dlouhovlákenné česané bavlny. Jsou tedy dostatečně nosné a odolné. Lze je prát v pračce.

Jestli vás naše Roar edice nosítek Be Lenka zaujala, s nákupem neváhejte. Jsou k dostání jen u nás, a to jen v počtu několika kousků, navíc za velmi přátelskou cenu.

Až se sklad vyprázdní, další nebudou :-)

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky