Na zkoušení ergonomických nosítek se prosím objednejte zde.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Okénko s poradkyní nošení

Okénko s poradkyní nošení

Verča Navrátilová je brněnská máma a lektorka nošení. Kromě individuálního poradenství nošení a kojení taky společně s manželem Jakubem jako Navrcovi v šátku pořádají skupinové kurzy nošení. Jako dobrovolnice a lektorka se zapojuje do aktivit rodinného centra MaTáTa, aktuálně se podílí na organizaci vysílání #tvmatata.

Jejím civilním povoláním je odborný rada na Odvolacím finančním ředitelství a tak jsou mimo nošení jejím oborem taky právo a daně.

Chcete se s Verčou spojit a domluvit si individuální poradenství?

Tady jsou kontakty :)

www.navrcovivsatku.cz

FB www.facebook.com/navrcovi

IG www.instagram.com/navrcovivsatku

Tel. 774310890

navrcovivsatku@gmail.com

Nejnovější články
Okénko s poradkyní nošení
Přestože někteří z nás už se nemůžou dočkat jara, počasí posledních dnů nám dává najevo, že zima není ještě zdaleka na odchodu. Dnes vás čeká třetí, tedy poslední díl miniseriálu “Nošení v zimě”
Okénko s poradkyní nošení
Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem. Počasí posledních dní nám chce asi naznačit, že tohle pořekadlo je stoprocentně pravdivé i v roce 2021.
Okénko s poradkyní nošení
Jak obléct své miminko je otázka, která trápí nejednoho rodiče malého miminka. A co teprve, když řešíte oblečení do nosítka v zimních měsících? To už se může zdát jako úplná věda! Ale nebojte, dnešní 2. díl miniseriálu o nošení v zimě vám v tom rozhodně udělá jasno.
Okénko s poradkyní nošení
Teploty venku se pohybují okolo bodu mrazu (a to dokonce i u nás v Brně :-D), takže kdy jindy napsat článek o nošení v zimě než teď v lednu? A protože jsem ke svému překvapení zjistila, že jde o téma docela obsáhlé, bude z článku o nošení v zimě miniseriál.
Okénko s poradkyní nošení
Čekáte miminko a přemýšlíte o nošení? Šátek jste zavrhli a tak chcete počkat, až miminko povyroste, abyste ho mohli nosit v nosítku? V dnešním článku se dozvíte, že i malá miminka se mohou nosit v nosítku. Co má takové nosítko splňovat? A jak poznáte, že máte správně nastaveno? Čtěte dál.
Okénko s poradkyní nošení
Jste trochu nedůvěřiví a chcete vědět, proč byste vlastně měli své dítě nosit? Je to vůbec pro vaše miminko přínosné? Nemůžete mu tím ublížit? Přečtěte si dnešní článek a dozvíte se odpovědi na své otázky.
Okénko s poradkyní nošení
“Na nošení je už přece velký!” “Vždyť chodí, tak proč by se měl nosit?” “Deset kilo v nosítku? To nedáš!” “Už to není žádné mimino, abys ho pořád nosila.”
Okénko s poradkyní nošení
"Moje holčička prostě není nosící typ." "Jakmile ho dám do nosítka, tak vždycky brečí." "Některé děti nošení nesnáší, to moje je jedno z nich." Určitě už jste to někdy zaslechli. Anebo to dokonce přímo říkáte. Jak je to s těmi "nenosivými" dětmi?
Článků na stránku 102030