28.9. slavíme Den české státnosti a naše prodejna bude uzavřena.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

 

Chceme, abyste s nosítkem od nás byli opravdu spokojeni, a toho dosáhneme pouze tehdy, když si vyberete to správné :-)

Kromě možnosti si u nás nosítko naživo vyzkoušet, pro vás proto nosítka neustále testujeme, porovnáváme a fotíme a veškeré informace pak píšeme právě sem - na blog. Pokud vám ale i přesto nějaké informace chybí, nebo potřebujete ohledně nošení s něčím poradit, klidně se na nás kdykoliv obraťte.

Nejnovější články

Recenze nosítek a nosícího oblečení
Je tomu více jak 2 roky, co jsem pro vás otestovala novorozenecká nosítka. Syn už vyrostl ve zdatného chodce, ale i tak se občas poponese. Mnoho z vás se ptá, jaké zvolit pokračovací nosítko. Pojďme se tedy podívat, jak jsou na tom nosítka pro velké děti :-)
Rady a tipy
18.06.2022
Rady a tipy
Na trhu je nepřeberné množství nosítek, a je tak těžké vybrat to pravé. Nevíte, které je to správné pro vás? Ptáte se, zda má smysl kupovat novorozenecké nosítko, nebo je lepší si počkat na nosítko pokračovací? Čtěte dále :-)
Rady a tipy
13.06.2022
Rady a tipy
S rostoucími teplotami přichází každoroční evergreen - otázka: "V čem a jak nosit, abychom se my i miminko co nejméně zpotili a nošení pro nás bylo maximálně pohodlné?" Je lepší nosítko s příměsí nebo bez? A jak si stojí tzv. letní nosítka s větrací síťkou? A co nosítko a funkční oblečení?
Rady a tipy
13.05.2022
Rady a tipy
A o čem je řeč? O nosítku přece! Nosítko je věc každodenní potřeby, potíme se v něm, děti ho sem tam strčí do pusinky, saháme na něj neumytýma rukama. Proto je jeho pravidelná údržba důležitá. Koukněte do našeho nejnovějšího článku, jak na ní, aby vaše nosítko bylo i po letech v dobré kondici.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Fotorecenze softshellových bund dvou oblíbených značek nosicího oblečení.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Jedno ze stálic v naší nabídce, nosítko Kibi, přichází každý rok s vylepšením. Ani rok minulý nebyl výjimkou, výrobce představil novou verzi IN, na kterou se teď podíváme.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Nosítka Sestrice patří k jedním nejpropracovanějším a nejkvalitnějším na trhu. Na dokonalém je vždy těžké něco vylepšovat, ale i přesto přichází Sestrice s novým faceliftem.
Rady a tipy
23.01.2022
Rady a tipy
Hledáte-li bundu, kterou můžete nosit po celé období mateřství, pak je softshellová bunda Greyse 4v1 právě pro vás! Ať už jste fanouškem božích Greyse mikin, nebo o této značce slyšíte poprvé. :)
Článků na stránku 102030