Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

 

Chceme, abyste s nosítkem od nás byli opravdu spokojeni, a toho dosáhneme pouze tehdy, když si vyberete to správné :-)

Kromě možnosti si u nás nosítko naživo vyzkoušet, pro vás proto nosítka neustále testujeme, porovnáváme a fotíme a veškeré informace pak píšeme právě sem - na blog. Pokud vám ale i přesto nějaké informace chybí, nebo potřebujete ohledně nošení s něčím poradit, klidně se na nás kdykoliv obraťte.

Nejnovější články

Rady a tipy
13.05.2022
Rady a tipy
A o čem je řeč? O nosítku přece! Nosítko je věc každodenní potřeby, potíme se v něm, děti ho sem tam strčí do pusinky, saháme na něj neumytýma rukama. Proto je jeho pravidelná údržba důležitá. Koukněte do našeho nejnovějšího článku, jak na ní, aby vaše nosítko bylo i po letech v dobré kondici.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Fotorecenze softshellových bund dvou oblíbených značek nosicího oblečení.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Jedno ze stálic v naší nabídce, nosítko Kibi, přichází každý rok s vylepšením. Ani rok minulý nebyl výjimkou, výrobce představil novou verzi IN, na kterou se teď podíváme.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Nosítka Sestrice patří k jedním nejpropracovanějším a nejkvalitnějším na trhu. Na dokonalém je vždy těžké něco vylepšovat, ale i přesto přichází Sestrice s novým faceliftem.
Rady a tipy
23.01.2022
Rady a tipy
Hledáte-li bundu, kterou můžete nosit po celé období mateřství, pak je softshellová bunda Greyse 4v1 právě pro vás! Ať už jste fanouškem božích Greyse mikin, nebo o této značce slyšíte poprvé. :)
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Slovenská ergonomická nosítka působí na trhu již celých 5 let. Díky naslouchání svých zákazníků prošla jejich nosítka mnoha změnami. Při šití kladou velký důraz na preciznost, kvalitu a detaily.
Rady a tipy
19.11.2021
Rady a tipy
V tomto příspěvku vám pomocí fotografií ukážeme nejčastější chyby při nošení dítete v nosítku a jak se jim vyvarovat.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Nosítka MoniLu zrají jako víno (snad to výrobce nevezme sobně a neurazí se :D)! MoniLu UNI i UNI Start jsou bez pochyby super nosítka, UNI Tai je  pecka a nové Plusko nás vysloveně nadchlo.
Recenze nosítek a nosícího oblečení
Nosítka půjčujeme a prodáváme od roku 2015. Za tu dobu máme vypozorováno, že oblíbenost nosítek jde ve vlnách. Skoro by se dalo říct, že co rok, to je na vrcholu jiné nosítko.
Okénko s poradkyní nošení
Březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem. Počasí posledních dní nám chce asi naznačit, že tohle pořekadlo je stoprocentně pravdivé i v roce 2021.
Článků na stránku 102030