Na zkoušení ergonomických nosítek se prosím objednejte zde.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rady a tipy

Rady a tipy

Nejnovější články
Rady a tipy
15.09.2022
Rady a tipy
Při výběru nosítka vycházíme z věku a velikosti dítěte. U nás ve ZkusNosítku se řídíme zejména velikostí miminka (tedy tím kolik měří a kolik váží). Protože velikostní rozdíly mezi dětmi stejného věku jsou v kategorii 0-3 roky opravdu velké.
Rady a tipy
18.06.2022
Rady a tipy
Na trhu je nepřeberné množství nosítek, a je tak těžké vybrat to pravé. Nevíte, které je to správné pro vás? Ptáte se, zda má smysl kupovat novorozenecké nosítko, nebo je lepší si počkat na nosítko pokračovací? Čtěte dále :-)
Rady a tipy
13.06.2022
Rady a tipy
S rostoucími teplotami přichází každoroční evergreen - otázka: "V čem a jak nosit, abychom se my i miminko co nejméně zpotili a nošení pro nás bylo maximálně pohodlné?" Je lepší nosítko s příměsí nebo bez? A jak si stojí tzv. letní nosítka s větrací síťkou? A co nosítko a funkční oblečení?
Rady a tipy
13.05.2022
Rady a tipy
Neboj se a přeper ho! A o čem je řeč? O nosítku přece! Nosítko je věc každodenní potřeby, potíme se v něm, děti ho sem tam strčí do pusinky, saháme na něj, odkádáme ho na různá místa. Proto je jeho pravidelná údržba důležitá.
Rady a tipy
23.01.2022
Rady a tipy
Hledáte-li bundu, kterou můžete nosit po celé období mateřství, pak je softshellová bunda Greyse 4v1 právě pro vás! Ať už jste fanouškem božích Greyse mikin, nebo o této značce slyšíte poprvé. :)
Rady a tipy
19.11.2021
Rady a tipy
V tomto příspěvku vám pomocí fotografií ukážeme nejčastější chyby při nošení dítete v nosítku a jak se jim vyvarovat.
Rady a tipy
18.07.2020
Rady a tipy
I když vás to možná nenapadne, bederní pás je naprostou klíčovou komponentou nosítka, která rozhoduje o tom, zda vám nosítko bude nebo nebude pohodlné a vlastně částečně i o tom, jak dlouho bude sloužit.
Rady a tipy
28.06.2020
Rady a tipy
Prázdniny, dovolená i ranní relax na terase jsou za slunečného počasí příjemnější než v dešti. Ale v letních dnech nesmíme zapomínat na ochranu před ostrými paprsky. To, jak nalézt při nosicích procházkách ve slunných dnech i jejich stinnou stránku, se dočtete v našem nejnovějším článku.
Rady a tipy
03.04.2020
Rady a tipy
Nově jsme do našeho sortimentu zařadili ekologickou drogerii značky Sonett. Které z těchto mimořádně účinných výrobků jsme vyzkoušeli na vlastní kůži a můžeme vám je směle doporučit? Čtěte dále.
Rady a tipy
07.03.2020
Rady a tipy
Nejčastější chyba, na kterou v naší praxi narážíme, je špatné usazení děťátka do nosítka - jeho nedostatečné podsazení. Pojďme se tedy podívat, jak dítě do nosítka správně podsadit.
Článků na stránku 102030