V sobotu 17.6. se koná kurz nošení dětí u nás na Žižkově. Přihlásit se můžete kliknutím zde.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Porovnání nosítek

Porovnání nosítek

Nejnovější články
Porovnání nosítek
V naší půjčovně máme k dispozici celou řadu nosítek polských výrobců. Nejznámější z nich je asi Lenny Lamb, o něm už jsme toho napsali docela dost. A tak jsme se rozhodli představit vám dvě méně známé značky – rostoucí nosítka Kinderhop  a Kavku Multi-Age.
Porovnání nosítek
Lenny Lamb má, kromě šátků a nosicího oblečení ve své kolekci i skvělá rostoucí nosítka LennyUp. Loni přišel s inovovaným modelem - nosítkem Lenny UpGrade. Pojďme si připomenout, jak si obě verze stojí.
Porovnání nosítek
Na téma "rostoucí" nosítko už jsme jeden článek napsali. K tomu dnešnímu nás inspirovaly diskuse na Facebooku, respektive udivené reakce typu "Koupila jsem rostoucí nosítko a vydrželo mi jenom rok!" nebo "Prodejce uvádí, že nosítko má nosnost 20 kg, jak to, že podle vás vydrží jen do roku a půl?".
Porovnání nosítek
Dvě rostoucí šátková nosítka, na první pohled celkem podobná...jaké jsou tedy mezi nimi rozdíly a jak vybrat to správné?
Porovnání nosítek
Protože stále dostáváme dotazy typu jaký je rozdíl mezi nosítky Tula Standard a FTG, které vydrží déle atd., připravili jsme fotoporovnání, které na tyto dotazy jednoznačně odpoví.
Porovnání nosítek
Nosítka Tula i Isara toho mají na první pohled hodně společného. Obě značky vznikly jako rodinné firmy, které se díky kvalitě svých výrobků velmi rychle rozrostly a začaly prodávat prakticky do celého světa. Tule se to daří výrazně lépe, Isara je zatím méně známá, ale její popularita postupně roste.
Článků na stránku 102030