26.11. - Den otevřených dveří s Be Lenka - bez rezervace, poradenství zdarma, slevy!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

LennyGo - recenze

Z inovovaného modelu nosítka LennyUp - LennyUpgrade jsme nadšení a tak jsme byli moc zvědaví i na to, jak si výrobce poradil s původními jednovelikostními nosítky LennyLamb Baby a Toddler....

A tady se až takové překvapení nekonalo :D Změny na LennyGo jsou o něco menší, nekteré spíše kosmetické.

Tou největší je výměna spony na bederním pásu, všechny nové modely LennyLamb tak disponují stejnou bezpečnostní sponou, která je ale mimochodem super. Dá se pohodlně rozepnout jednou rukou a přitom splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Na bederním pásu se, opět stejně jako u LennyUpgrade, objevilo kulaté kožené logo, které je opravdu povedené.

 

 Vlevo původní Lennylamb Baby, vpravo nový LennyGo

 

 Bederní pás LennyGo

 

Další změna, tentokráte spíše estetická, je v provedení kapucky, respektive systému jejího uchycení. LennyGo disponuje na uchycení pásky ze šátkoviny, na kterých se pomocí cvočků nastaví "očko", které se pak zachycuje na ramenní popruhy. 

 

 

Větších změn doznaly ramenní popruhy - ty jsou jedna užší, takže působí méně mohutně, navíc na nich přibyla jedna spona na dotahování. To na první pohled působí trochu zvláštně, popruh je "přesponovaný", na druhou stranu jde ale obousměrně a velmi komfortně nastavit.

 

Ramenní popruhy LennyGo

Opět vlevo LennyGo, vpravo původní model nosítka s jednou přezkou

 

 

A to je vše :-) Jinak je to stále ten "starý dobrý" LennyLamb, který vyniká jednoduchým nastavením a vysokou pohodlností pro nosiče i děťátko. Jak jednoduše se do nosítka dítě usazuje, vám nejlépe ukáže následující video.

 

Jednovelikostní nosítka LennyGo jsou i nadále nabízena ve dvou velikostech - Baby, které je vhodné od cca 4 měsíců do cca 1 roku a Toddler, který na něj plynule navazuje. Na rozměry jednotlivých modelů se podívejte níže.

 

LennyGo Baby rozměryLennyGo Toddler rozměry

Obě nosítka si můžete na vyzkoušení zapůjčit v naší půjčovněa pokud vám budou vyhovovat, rádi vám objednáme vybraný design od výrobce. A že je z čeho vybírat! LennyLamb má vlastního designera, který navrhuje opravdu parádní kousky, občas z toho až oči přecházejí :-)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli