Vánoční dárek 🌲Po celý prosinec nabízíme poradenství s nastavením nosítka na naší prodejně zdarma bez předchozí rezervace.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavosti
  4. KiBi - novinky pro rok 2018
24.03.2018
Zajímavosti

KiBi - novinky pro rok 2018

 

KiBi je na trhu již řadu let a přestože jsou nosítka KiBi skvělá, zákazníci si občas stěžovali na malý výběr motivů a příliš jednoduché designy. KiBi si tuto výtku vzalo k srdci a poslední době představilo několik nových designů.

Nejnovější jsou tyto tři: Lilac, Kana a Paris (v limitované edici).

 

 

Ale novinky nejsou jen o designech. KiBi se postavilo čelem i na další výtku zákazníků a sice tu, že u těžších dětí má bederní pás tendenci se lámat. Upravili výrobu i výplň bederního pásu, který má nyní výrazně menší tendenci k ohybu. Preventivně začal používat i silnější karabinky, opět aby předešli možnému lámání při větší zátěži.

A stále nekončíme :-)

Výrobce uvedl letos na trh také chrániče ramenních popruhů v přírodní barvě a chrániče bederního pásu. Ty slouží k tomu, aby nedocházelo k otlačeninám na nožičkách dítěte od cvočků na pásu - což byla opět jedna ze stížností zákazníků. Úplnou novinkou jsou pak chrániče popruhů v designech nosítka KiBi.

Tu nejžhavější novinku jsme si nechali na závěr :-)

Často se nás ptáte, jak vyřešit nošení věcí, když máte nosítko. Dnes už pro vás máme jasnou odpověď - tašku KiBi!

KiBi uvedlo takzvanou 3v1 tašku, která je skutečně velmi praktická, lze ji totiž nosit třemi způsoby - klasicky přes rameno, jako "crosbody" tašku, nebo jako ledvinku, kterou je možné upevnit pod nosítko.

Taška má velikost tak akorát na všechny drobnosti, co na procházku potřebujete - mobil, peněženku, klíče (ty můžete upevnit na praktickou karabinku v tašce), plenku, nebo třeba lahvičku s pitím (ta se opět v tašce dá zachytit gumičkou). Má stejný design jako nosítka, takže je to i pěkný módní doplněk a určitě nalezne dost příznivců.

 

 

 

<< Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - materiály     Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - vzory >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli