Ve svátky 5. a 6.7. je naše prodejna na Žižkově uzavřena.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Zajímavosti
  4. Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - vzory
10.06.2018
Zajímavosti

Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - vzory

 

Na co se zaměřit při výběru designu?

 

1. materiál

V prvé řadě se zaměřte na materiál (jeho tloušťku a strukturu). Z fotek nosítka Tula vypadají všechna stejně, ale v materiálech jsou poměrně velké rozdíly - můžete mít lehkou a prodyšnou verzi Coast (výborný na letní nošení), tenký a jemný materiál, nebo materiál, který je poměrně silný a připomíná režnou látku. O materiálech jsme pro vás sepsali speciální povídání, které naleznete v článku Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - materiály.

 

2. design

Mějte na paměti, že nosítko bude v jistém smyslu, součástí vašeho "outfitu". Vyberte tedy design, který odpovídá tomu, co máte v šatníku. Pokud máte rádi jednoduché oblečení v tlumených barvách, doporučujeme barevnější a veselejší designy nosítka - krásně tak svůj outfit oživíte.

Pokud bude v nosítku nosit i tatínek, je dobré to vzít v úvahu. Řada tatínků se nestydí jít ven ani v nosítku růžové barvy nebo s květovanými vzory, řada z nich to ale naopak řeší hodně a proto je dobré vybrat neutrálnější barvy. Pokud naopak bude nosit jen tatínek, jsou designy nosítek, které jsou vysloveně "chlapské", třeba takový Big Fleet.

Dávejte také pozor na barvu, kterou zvolíte. Pokud budete nosit převážně v létě, na dovolené a na slunci, vyvarujte se tmavých nosítek, zejména pak černé barvě. Tmavé barvy přitahují slunce a navíc mají tendenci trochu šisovat.

 

3. pohlaví děťátka

U Tuly je výběr designů tak široký, že si můžete vybrat buď zcela neutrální design (vhodný například, pokud budete chtít nosítko využít i pro druhé dítě), nebo design, který je vysloveně holčičí nebo klučí.

Příklady "holčičích" nosítek: Bliss Bouquet, Blossom, Syrena Sea

Příklady "klučičích" nosítek: SeaPort, Bruce, Slow Ride

 

4. fotografie vs. realita

Produktové fotografie se mohou občas trochu lišit od reality. Doporučujeme proto, si při nákupu přes e-shop, buď vyhledat reálné fotky na internetu, nebo nás kontaktovat a nechat si fotky zaslat. Nejlepší je ale si nosítka osobně obhlídnout a vyzkoušet :-)

U Tuly je hodně matoucí napříkld design Laguna, který je na fotkách výrobce čistě modrý, v reálu je ale barva spíše zelená.

U nosítka Mia (foto níže) se zase může oproti fotografii lišit umístění pruhů, každé nosítko může být rochu jiné podle toho, jaký kus látky pro něj byl zrovna použitý.

mia tula

5. barva popruhů a bederního pásu

Světlé popruhy a pás se rychleji špiní, tmavé zase přitahují nečistoty. Takže těžko doporučit, co si vybrat :-) Za nás říkáme, že nejlepší je se rozhodnout podle designu a materiálu nosítka a popruhy moc neřešit. Pokud se ušpiní. lze je snadno vyčistit mokrým hadříkem. Pokud příliš přitahují prach a nečistoty, použijte buď lepící váleček na oblečení, případně doře funguje antistatický sprej.

 

6. pozor na omezené edice designů

Tula stále chrlí nové a nové designy, což má za následek, že jiné designy naopak přestává vyrábět. Svým způsobem je tak každý design vlastně limitovaná edice - našije se určité množství kusů a výroba se ukončí. K některým designům se výrobce později vrací, ale nestává se to příliš často. Proto doporučujeme - pokud je nějaký design opravdu vaše srdcovka, dlouho s nákupem neváhejte, protože se může stát, že dané nosítko po nějaké době už nedokážete sehnat. Typickým případem je design Play, který pořád shání spousta maminek, ale už je prostě nedostupný.

 

<< KiBi - novinky pro rok 2018     A odkud se berou? >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli