Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Porovnání nosítek
  4. Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - fotoporovnání Tula Standard vs Tula FTG

Vše, co chcete vědět o nosítku Tula - fotoporovnání Tula Standard vs Tula FTG

 

O rozdílech v jednotlivých velikostech jsme psali už v předchozím díle seriálu Vše, co chcete vědět o nosítku Tula. Nyní se podíváme na modely Standard a FTG detailněji, nafotili jsme pro vás porovnání obou nosítek.

Zelené nosítko s ptáčky je Tula Standard Melody, nosítko s příšerkami je Tula Free to Grow Eye Spy

 

Berní pás

Tula Standard vs Tula FTG

 

Z fotografie je jasně vidět, že bederní pásy jsou u obou nosítek naprosto stejné. Jiné je to samozřejmě ze zadní části bederního pásu, kde má Tula FTG ukrytý důmyslný systém regulace šířky zádové opěrky - viz foto níže.

 

 

Zádová opěrka - šířka

 

 

Nosítko Standard je, jak je patrné i z fotky, o trošku širší ve spodní části a zádový panel má i trochu jiný střih, než nosítko FTG. To je v horní části trochu zešikmené a užší, což je určitě dobře, protože pak látka přes zádíčka u malých dětí neodstává.

Šířka a střih zádových nosítek je skoro jediná věc, ve které se obě nosítka liší - samozřejmě kromě možnosti nastavení šířky posedu :)

 

Zádová opěrka výška

 

 

Výška zádové opěrky je u obou nosítek úplně stejná, je to 38 centimetrů.

 

Ramenní popruhy

 

 

Zde opět není vůbec žádný rozdíl, ramenní popruhy jsou zcela totožné.

 

Kapucka

 

 

No, na toto bych málem zapomněla, kromě šířky a střihu zádového panelu je rozdíl i v kapcce. Tula FTG přišla s větší variabilitou nastavení, což je určitě příjemné.

 

Kapucka - srovnání velikosti

 

 

Stran velikosti jsou kapucky prakticky stejné, jediný rozdíl ve spodní části, kde je kapucka od velikosti Standard trochu užší.

 

Resumé - budeme se opakovat, jelikož ani fotodokumentace nepřinesla žádné zásadní odhalení a tak platí doporučení, která jsme už zmiňovali jak na blogu ve článku Vše, co chcete vědět o nosítku Tula, případně pak v našem rádci, jak vybrat nosítko.

Pokud chcete nosit od narození (pohodlněji od cca dvou měsíců), jděte do Tula FTG. Pokud jsou vašemu děťátku alespoň 4 měsíce, je FTG zbytečná investice a Tula Standard vám za nižší cenu odvede úplně stejnou službu.

<< Tula nebo Isara, které nosítko je lepší?     LennyUp vs MoniLu UNI >>

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli