Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Sledujte nás na sítích
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Porovnání nosítek
  4. LennyUp vs. Lenny Upgrade

LennyUp vs. Lenny Upgrade

LennyUp versus LennyUpgrade

Nosítko LennyUp, velmi pohodlné a designově zajímavé nosítko, dostalo loni mladšího brášku Lenny UpGrade. Inovovaný model se od původního neliší jen v detailech - po důkladném vyzkoušení můžeme konstatovat jedno: oba modely si najdou své zákazníky.Každé z nich totiž sedí na trochu jiný typ postavy.

Lenny UpGrade                                                                      LennyUp

A v čem je tedy rozdíl?

  1. Ramenní popruhy: UpGrade má ramenní popruhy o 1 cm užší, a jsou nastavitelné ve spodní části v obou směrech. To vám pomůže k dosažení ideální pozice polstrování, ať už nosíte na břiše nebo na zádech. Spolu s poctivě polstrovanou přezkou je tak zajištěn optimání komfort nošení, a to u obou verzí. Užší ramenní popruhy jsou vhodné pro drobnější maminky, na které byla původní šíře moc mohutná. U větších konfekčních velikostí a širších ramen jdou však na úkor pohodlnosti.
  2. Nastavení výšky zádové opěrky: To u nosítka Upgrade již neprovedete přezkou s popruhem, ale pomocí knoflíků. Nastavení není tak plynulé jako u původní verze, a provádí se poněkud hůře, pokud je v nosítku dítě. Knoflíky nalezenete také v horní části zádovky, kde slouží k nastavení šířky za krčkem dítěte. Musíme uznat, že vizuální stránka se však posunula k lepšímu. Knoflíky totiž zbožňujeme :-)
  3. Kapucka: Ta je u LennyUpgrade nastavitelná pomocí cvočků. Porovnání s tou klasickou na gumičku je asi na každém. Oba způsoby mají svá pro a proti, a ani jeden z nich není špatný.
  4. Tvar zádovky a nastavení šířky mezi nožičkami: U UpGrade došlo, mimo jiné, ke změně tvaru zádové opěrky, která spolu s rozšířením rozsahu suchého zipu pro nastavení šířky mezi nožičkami, nabízí lepší možnost přizpůsobení velikosti dítěte. Na stranu druhou má toto jiné nastavení vliv na pohodlnost bederního pásu pro nosícího s velikostí 40+. Naopak, bederní pás je nyní vhodný i pro hubené maminky, kterým je klasický LennyUp velký.
  5. Změna přezky bederního pásu: Nová přezka s červenou pojistkou na boku se dá ovládat jednou rukou. Což oceňujeme zejména při nutnosti nenápadně odložit spící miminko.
  6. Kapsička na drobnosti: Nově se zapíná na magnet, aby nedocházelo k otěru materiálu zádovky a bederního pásu suchým zipem.

Lenny UpGrade                                                                      LennyUp

Obecně lze říci, že nový typ nosítka LennyLamb sedí drobnějším maminkám (a samozřejmě i tatínkům), nepůsobí tak mohutně a jde lépe nastavit dle velikosti dítěte. Naopak, původní verzi můžeme doporučit ženám a mužům s konfekční velikostí 40+. Rozdíl v pohodlí je pro ně totiž znatelný, troufáme si tvrdit, že předčí vylepšené možnosti nastavení nosítka i designové změny.

V obou případech se jedná o velmi pohodlné šátkové nosítko, poctivě ušité a ve velmi zajímavých a neotřelých vzorech šátků. Pokud chcete kvalitní nosítko a přitom originální, které vám dlouho vydrží (výrobce udává od 2-3 měsíců až po velikost 92), a které nemá každý (a nebudete ho tak potkávat na každém kroku :D), doporučujeme zahrnout LennyUp nebo LennyUpGrade do výběru. Je totiž opravdová srdcovka a stojí za to!

A protože starší typ nosítka se už nevyrábí, s jeho nákupem neváhejte... až se prodají, tak už nebudou :-)

Lenny UpGrade                                                                      LennyUp

 

Mrkněte na poslední kousky skladových nosítek LennyLamb za akční ceny!

LennyUú

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli