V sobotu 17.6. se koná kurz nošení dětí u nás na Žižkově. Přihlásit se můžete kliknutím zde.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Recenze nosítek a nosícího oblečení
  4. Kibi IN - další inovace nosítka

Kibi IN - další inovace nosítka

Kibi IN, nový model pro rok 2021

Jedno ze stálic v naší nabídce, nosítko Kibi, přichází každý rok s vylepšením. Ani rok minulý nebyl výjimkou, výrobce představil novou verzi IN, na kterou se teď podíváme.

Jak se nosítko vyvíjelo si můžete přečíst v našich předešlých recenzích. Rok 2018 přinesl nové designy, chrániče popruhů či novou výplň bederního pásu. V roce 2019 došlo k proměně na verzi Evo, zásadně se změnil bederní pás a přidal se jeden cvoček na nastavení šířky. Rok 2020 přinesl novou, vylepšenou verzi Evo 2, kde si můžete vybrat mezi měkkým a pevným bederním pásem. Výrobce začal nabízet ušití ze šátku na míru a začaly se hojně prodávat jejich nosící kapsy. 

A nebylo by to Kibi, kdyby další rok nepřinesl další změnu. Nutno podotknout, že zatím byly všechny změny vždy k lepšímu. Nejinak je tomu i nyní. Pojďme se na novou verzi podívat zblízka.

Zádový panel se dočkal největší změny od začátku, co je nosítko na trhu. Verze IN má panel z jednoho kusu, není již v půlce rozdělen. Změnil se i tvar, jak šířka, tak i výška. Celkově je nosítko větší, čímž se jeho horní hranice posunula z 3 let až na úžasných 3,5 až 4 roky. Ověřeno na synovi, foto viz níže. Polstrování okolo stehýnek dítěte se z původního 1 cm zvětšilo na 2 cm, tím nám vzniklo lepší pohodlí pro dítě. Nový tvar umožňuje podporu až ke kolénkům s možností regulace okolo stehýnek pro lepší přizvednutí kolínek. Toto stahování má nově i úchytky na stažení, které vychvalujeme už léta a postupně je téměř všichni výrobci zařadili na svá nosítka.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky